Zadzwoń i zapytaj o cenę
Jak co roku zapraszam do mojego małego gospodarstwa na samozbiory malin. Są już gotowe do zerwania, codziennie świeże. Idealne na przetwory, doskonałe na soki, nalewki, dżemy, konfitury, a także do bezpośredniego spożycia. Zapraszam serdecznie, są trzy odmiany malin, w pobliżu przepiękny Ojców. Mile widziane rodziny z dziećmi.
Do zobaczenia Zbigniew
Informacje
- Bezpłatny parking na miejscu: Tak
- Możliwość skorzystania z WC: Tak
- Miejsce na zjedzenie posiłku: Tak
- Możliwość zakupu w sprzedaży bezpośredniej: Tak
- Osoba, która chce zbierać musi wcześniej zadzwonić, w celu potwierdzenia wizyty: Tak
- Data rozpoczęcia zbiorów: 2026-06-27
- Data zakończenia zbiorów: 2026-08-02


Musisz być zalogowany żeby dodać opinię