czer_amb
  • 24 czerwca 2026 19:10
  • krakowski, Małopolskie
Nowe Wyróżnione Ambasador "MyZbieramy"
Zadzwoń i zapytaj o cenę

Jak co roku zapraszam do mojego małego gospodarstwa na samozbiory malin. Są już gotowe do zerwania, codziennie świeże. Idealne na przetwory, doskonałe na soki, nalewki, dżemy, konfitury, a także do bezpośredniego spożycia. Zapraszam serdecznie, są trzy odmiany malin, w pobliżu przepiękny Ojców. Mile widziane rodziny z dziećmi.

Do zobaczenia Zbigniew

Informacje

  • Bezpłatny parking na miejscu: Tak
  • Możliwość skorzystania z WC: Tak
  • Miejsce na zjedzenie posiłku: Tak
  • Możliwość zakupu w sprzedaży bezpośredniej: Tak
  • Osoba, która chce zbierać musi wcześniej zadzwonić, w celu potwierdzenia wizyty: Tak
  • Data rozpoczęcia zbiorów: 2026-06-27
  • Data zakończenia zbiorów: 2026-08-02

Zostaw swoją opinię