• 24 czerwca 2026 14:40
  • krakowski, Małopolskie
Nowe Wyróżnione
15 (Cena stała)

Mam w ogródku 5 drzewek czereśni. Obrodziły ładnie w tym roku i przy aktualnej patelni na zewnątrz są już bardzo dojrzałe, nie wiem czy wytrzymają do końca tygodnia przy tej ilości słońca. A mi się już przejadły. Szkoda żeby się zmarnowały. Zapraszam chętnych. Kawa, herbata się znajdzie, jest gdzie usiąść i odpocząć. Mam drabinkę na wyższe strefy drzewka, z chęcią pomogę i dotrzymam kulturalnego towarzystwa. Myślę, że maks. 50kg udało by się z tego zebrać.

Płatność gotówką/BLIKiem

Informacje

  • Bezpłatny parking na miejscu: Tak
  • Możliwość skorzystania z WC: Tak
  • Możliwość zakupu w sprzedaży bezpośredniej: Nie
  • Osoba, która chce zbierać musi wcześniej zadzwonić, w celu potwierdzenia wizyty: Tak
  • Data rozpoczęcia zbiorów: 2026-06-24
  • Data zakończenia zbiorów: 2026-06-28

W skrócie:

  • Dojrzałe

Zostaw swoją opinię