15 zł
Mam w ogródku 5 drzewek czereśni. Obrodziły ładnie w tym roku i przy aktualnej patelni na zewnątrz są już bardzo dojrzałe, nie wiem czy wytrzymają do końca tygodnia przy tej ilości słońca. A mi się już przejadły. Szkoda żeby się zmarnowały. Zapraszam chętnych. Kawa, herbata się znajdzie, jest gdzie usiąść i odpocząć. Mam drabinkę na wyższe strefy drzewka, z chęcią pomogę i dotrzymam kulturalnego towarzystwa. Myślę, że maks. 50kg udało by się z tego zebrać.
Płatność gotówką/BLIKiem
Informacje
- Bezpłatny parking na miejscu: Tak
- Możliwość skorzystania z WC: Tak
- Możliwość zakupu w sprzedaży bezpośredniej: Nie
- Osoba, która chce zbierać musi wcześniej zadzwonić, w celu potwierdzenia wizyty: Tak
- Data rozpoczęcia zbiorów: 2026-06-24
- Data zakończenia zbiorów: 2026-06-28
W skrócie:
- Dojrzałe


Musisz być zalogowany żeby dodać opinię